Triangle Thetis 320 Subwoofer do kina domowego lub stereo o mocy 250W z membraną kewlarowo-celulozową typu sandwich

Sugerowana cena detaliczna od: 5195.00 zł w zależności od wariantu

Dostępność: w magazynie

Triangle Thetis 320

Seria Thetis to topowa linia subwooferów od Triangle. Oferuje zarówno modele do kina domowego, wyposażone w bas refleks, jak i modele do stereo, wyposażone w zamknięte obudowy.

Obudowa

Zbudowane z najwyższej klasy materiałów, wykończone lakierem piano i aluminiowymi ozdobami w postaci listw i tylnej płyty z manipulatorami wykonanymi ze stali szlachetnej. Seria Thetis przeszła dodatkowe pomiary za pomocą sensorów laserowych, tak aby wychwycić niechciane rezonanse obudowy i wzmocnić ją w kluczowych miejscach. Na froncie obudowy umieszczono dyskretną diodę LED.

Membrana DFR

Seria Thetis posiada membranę niskotonową znaną z topowej serii Signature. Wyposażono ją w zawieszenie o głębokim wychyle. Wykonana w technologii kanapkowej z kompozytu DFR (Deep Frequency Response). Łączy w sobie wytrzymałość włókna węglowego (dwie zewnętrzne warstwy), z barwnym, neutralnym graniem włókien celulozowych (trzecia, wewnętrzna warstwa). Dlatego subwoofery Thetis z zamkniętą obudową polecane są jako znakomite uzupełnienie systemów stereo. Zapewniają bogatą barwę świetnie różnicującą rozmaite instrumenty - kotły, stopę basową, kontrabas i tak dalej.

Głośnik został uzbrojony w przewymiarowany magnes oraz podwójnie uzwojoną cewkę wysokiej klasy, tak aby był zdolny przenosić znaczące chwilowe obciążenia bez uszkodzeń.

W skład serii Thetis wchodzą trzy urządzenia:

  • Thetis 380 - układ z otwartą obudową, potężną membraną 30cm i mocą chwilową przekraczającą 500W, dedykowany do dużych pomieszczeń i systemów kina domowego. Konstrukcja subwoofera potrafi osiągnąć 20Hz, tym samym odtworzy nawet najniższe częstotliwości odpowiadająca ze kinowe efekty specjalne np wybuchy, uderzenia, implozje etc.
  • Thetis 320 - układ z zamknietą obudową i potężną membraną 25cm i mocą chwilową przekraczającą 400W sięgający do 25Hz, co zapewnia przetwarzanie praktycznie wszystkich instrumentów, łącznie z organami. Subwoofer dedykowany do powierzchni o metrażu powyżej 25 metrów kw.
  • Thetis 280 - układ z zamknietą obudową i potężną membraną 21cm i mocą chwilową przekraczającą 250W sięgający do 35Hz, co zapewnia przetwarzanie praktycznie wszystkich instrumentów, łącznie z organami. Subwoofer dedykowany do powierzchni o metrażu poniżej 25 metrów kw.

Funkcjonalność

Subwoofer został wyposażony w pilot, który pozwala na zdalne włączanie i wyłączanie, a także regulację głośności. Łączność ze wzmacniaczem stereo zapewniają złocone wejścia głośnikowe high input lub wejście liniowe. Łączność do amplitunera kina domowego realizuje dedykowane złącze LFE. Producent przewidział także niezwykle wygodną możliwość wyłączenia automatycznego wyłączania - jest to funkcja przydatna, gdy subwoofer pracuje bardzo cicho, na granicy swojej pracy.


Produkt nowy, z kompletem akcesoriów dołączonym przez producenta.

Triangle Thetis 320

Aby przygotować projekt akustyczny Signature zaangażowano doń najnowsze zdobycze technologii, które uczyniły z Triangle liderem francuskiego rynku kolumn głośnikowych. Wśród najważniejszych technologii warto wymienić:

  • laserowy system pomiaru zniekształceń Klippela
  • drukarki przestrzenne i narzędzia do budowy prototypów
  • najnowsze oprogramowanie CAD
  • system pomiaru akustycznego MLSSA
  • elektroakustyczny system pomiarowy CLIO

Specyfikacja techniczna:

Budowa
Budowa Aktywna (nie wymaga wzmacniacza)
Przetworniki
Dynamiczne
Głośniki niskotonowe
1x 10 cali (25cm) membrana typu DFR kanapkowa, przewymiarowany magnes i podwójnie nawijana cewka głośnikowa wysokiej klasy
Bas-refleks
Brak
High Level
TAK
Moc ciągła (RMS)
250W
Klasa
D
Pasmo przenoszenia
25 - 120Hz
Kontrola fazy subwoofera
TAK
180
0
Automatyczna kalibracja za pomocą mikrofonu
NIE
Wi-Fi
NIE
Bluetooth
NIE
Wyjście USB
NIE
Wejście Ethernet/LAN
NIE
Trigger
NIE
Cyfrowy wyświetlacz
NIE
Łączność subwoofera
Przewodowy
Regulacja głośności
TAK
INNE
Subwoofer został wyposażony w pilot, który pozwala na zdalne włączanie i wyłączanie, a także regulację głośności
:
Producent przewidział także niezwykle wygodną możliwość wyłączenia automatycznego wyłączania - jest to funkcja przydatna, gdy subwoofer pracuje bardzo cicho, na granicy swojej pracy.
:
Głośnik został uzbrojony w przewymiarowany magnes oraz podwójnie uzwojoną cewkę wysokiej klasy, tak aby był zdolny przenosić znaczące chwilowe obciążenia bez uszkodzeń.
:
Seria Thetis posiada membranę niskotonową znaną z topowej serii Signature. Wyposażono ją w zawieszenie o głębokim wychyle. Wykonana w technologii kanapkowej z kompozytu DFR (Deep Frequency Response). Łączy w sobie wytrzymałość włókna węglowego (dwie zewnętrzne warstwy), z barwnym, neutralnym graniem włókien celulozowych (trzecia, wewnętrzna warstwa).
:
Zbudowane z najwyższej klasy materiałów, wykończone lakierem piano i aluminiowymi ozdobami w postaci listw i tylnej płyty z manipulatorami wykonanymi ze stali szlachetnej.
Pilot
TAK
Wysokość
36cm
Szerokość
32cm
Głębokość
32cm
Waga
14.4kg
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny błyszczący
Biały błyszczącyGaleria