Triangle Secret ICT7 (ICT-7) Głośnik instalacyjny 6.5 calowy (16,5cm) dyskretny z regulowanym tweeterem - 1 sztuka

Sugerowana cena detaliczna od: 975.00 zł w zależności od wariantu

Dostępność: w magazynie

Triangle Secret ICT7

Secret

Secret to linia głośników instalacyjnych dedykowana zarówno do zastosowań domowych, jak i komercyjnych, takich jak lokale gościnne, a także budynki użyteczności publicznej.

Specjalne zastosowanie głośników Secret to wielokanałowe systemy kina domowego. Producent przewiduje w szczególności modele ICT7 oraz IWT7 jako surroundy, tzw atmosy oraz boczne surroundy.

Głośniki Secret oferują słynny ze swojej jakości dźwięk Triangle przy minimalnym wpływie na wygląd otoczenia, w którym zostaną zainstalowane.

Tajemnica wysokiej jakości dźwięku nowej linii Triangle tkwi jak zawsze w zastosowaniu najnowszych osiągnięć firmowego laboratorium akustycznego.

Kluczowe cechy linii Secret:

  • regulowany kierunek promieniowania tweetera w głośnikach sufitowych - pozwala skierować dźwięk w kluczowe miejsca np kanapę z widzami kina domowego lub stół w jadalni lub miejsca w poczekalni (tylko modele: ICT5, ICT6, ICT7, ICT8)

  • regulowany poziom natężenia wysokich a także średnich / niskich tonów - to jedne z nielicznych głośników z podwójną regulacją tonów, co pozwala perfekcyjnie dopasować je zarówno do akustyki pomieszczenia, jak i gustu słuchaczy (tylko model IWT7)

  • ultracienkie maskownice mocowane na magnes - gotowe do pomalowania, bardzo dykretne, bez śladów na kołki do mocowania, z bardzo cienką ramką

Produkt nowy, oryginalnie zapakowany, z kompletem akcesoriów dołączanych przez producenta. 

Specyfikacja techniczna:

Średnica montażu
Średnica montażu 20.6cm
Konstrukcja
2-drożna
Przetworniki
Dynamiczne
Głośniki wysokotonowe
1x1cal (254mm) z możliwością regulacji
Głośniki średnioniskotonowe
1x 6.5 cal (165mm)
Bas-refleks
Brak
Membrana pasywna
NIE
Impedancja
7 Ohm
Skuteczność
90dB
Moc ciągła (RMS)
140W
Pasmo przenoszenia
55 - 20.000Hz
Typ montażu
Okrągły (sufitowy)
Wodoodporny
NIE
Głębokość otworu montażowego
9.1cm
Szablon montażowy w zestawie
TAK
Niskoprofilowy (do 10cm)
TAK
Zintegrowana obudowa
NIE
INNE
regulowany kierunek promieniowania tweetera w głośnikach sufitowych - pozwala skierować dźwięk w kluczowe miejsca np kanapę z widzami kina domowego lub stół w jadalni lub miejsca w poczekalni
:
ultracienkie maskownice mocowane na magnes - gotowe do pomalowania, bardzo dykretne, bez śladów na kołki do mocowania, z bardzo cienką ramką
Waga
1.64kg
Gwarancja
24 miesiąceGaleria