Triangle S02 (S-02) Stojaki głośnikowe (standy) - 2 szt EX DEMO

Sugerowana cena detaliczna od: 599.00 zł w zależności od wariantu

Dostępność: brak w magazynie

Triangle S02

Uwaga! 

Cena dotyczy stojaków powystawowych. Na górnych i dolnych podstawach wokół otworów montażowych widoczne zarysowania (zdjęcia uszkodzeń w galerii). Na stojakach znajdują się niewielkie zarysowania niemożliwe do uchwycenia aparatem. Oferta dotyczy stojaków w kolorze czarnym. Numer seryjny: 006-19-TAS9-B-0919.

triangle S02 EX DEMO

Triangle S02 EX DEMO

Stojaki głośnikowe Triangle zapewniają wyjątkową stabilność kolumnom nie zakłócając przy tym ich pracy. Dzięki zoptymalizowanej wysokości zapewniają umieszczenie przetworników na wysokości uszu siedzącego naprzeciwko słuchacza, co przekłada się na lepsze i pełniejsze wrażenia odsłuchowe.

Triangle S02

Dzięki obecności kolców, stojaki eliminują przenoszenie wibracji generowanych przez pracujące przetworniki, czyniąc bas czystszym, a soprany precyzyjniejszymi.

Triangle S02

Stojaki do kolumn S02 idealnie wpasują się w każdą przestrzeń, komponując się z każdym rodzajem wykończenia kolumn dzięki wykończeniu dostępnym w dwóch kolorach: czerni i bieli. 

Triangle S02

Stabilność standów zapewniona jest przez regulowane kolce. Wewnątrz stojaka znajduje się zintegrowany kanał do przeprowadzenia kabli głośnikowych. Dzięki temu okablowanie jest jeszcze bardziej uporządkowane, a cały zestaw zyskuje na walorach wizualnych.

Triangle S02

Specyfikacja techniczna:

Regulacja wysokości
Regulacja wysokości NIE
Prowadzenie kabli wewnątrz stojaka
TAK
Regulacja
BRAK
INNE
kolce z możliwością regulacji
Wysokość
bez kolców: 59.6cm (kolce z regulacją wysokości)
Szerokość
podstawa dolna: 23cm
podstawa górna: 16.5cm
Głębokość
podstawa dolna: 27cm
podstawa górna: 21.5cm
Waga
10kg
Gwarancja
24 miesiąceGaleria