Triangle Tales 400 Subwoofer o mocy 300W RMS z membraną typu sandwich 30cm (12 cali)

Sugerowana cena detaliczna od: 2845.00 zł w zależności od wariantu

Dostępność: w magazynie

Triangle Tales 400

Seria subwooferów Tales to uniwersalne urządzenia oferujące bardzo dobry stosunek ceny do jakości. Sprawdzą się zarówno w kinie domowym, jak i w stereo. Subwoofery posiadają pełny zakres regulacji, w tym regulację fazy oraz komplet niezbędnych wejść, który pozwoli podłączać je zarówno do amplitunerów kina domowego, jak i wzmacniaczy stereo.

W przeciwieństwie do budżetowych produktów innych marek, Triangle nie oferuje subwooferów z głośnikiem 8 calowym, który nie jest wystarczającym rozwiązaniem do większości pomieszczeń. Dlatego minimalny rozmiar głośnika w serii Tales to 10 cali, czyli 25cm, co jest wynikiem aż 20% lepszym i wydajniejszym, w stosunku do konwencjonalnych produktów.

Pozwala to osiągnąć zejście basu poniżej 30Hz już w przypadku model Tales 340. Przy chwilowej mocy maksymalnej 350W połączonej z potężnym przetwornikiem Tales 340 jest w stanie przenosić praktycznie dowolne skoki dynamiki nagrane na ścieżce filmowej. Z kolei Tales 400 oferuje aż 400W mocy chwilowej, które napędzają potężny, bo aż 30 centymetrowy głośnik. Efekt to zdolność do osiągniecia poziomu 25Hz w realnych pomiarach.

Triangle Tales 400

Majstersztykiem w nowej serii subwooferów jest membrana niskotonowa z zawieszeniem o głębokim wychyle. Wykonana w technologii kanapkowej z kompozytu DFR (Deep Frequency Response). Łączy w sobie wytrzymałość włókna węglowego (dwie zewnętrzne warstwy), z barwnym, neutralnym graniem włókien celulozowych (trzecia, wewnętrzna warstwa).

Dlatego subwoofery Tales polecane są jako znakomite uzupełnienie systemów stereo. Zapewniają bogatą barwę świetnie różnicującą rozmaite instrumenty - kotły, stopę basową, kontrabas i tak dalej.

Produkt nowy, z kompletem akcesoriów dołączonym przez producenta.

Specyfikacja techniczna:

Budowa
Budowa Aktywna (nie wymaga wzmacniacza)
Przetworniki
Dynamiczne
Głośniki niskotonowe
1x 12 cal (300mm) membrana typu sandwich z dwiema zewnętrznymi warstwami z plecionki włókna węglowego oraz trzecią wewnętrzną z plecionki impregnowanych włókien celulozowych
Bas-refleks
Tył
Membrana pasywna
NIE
High Level
TAK
Moc ciągła (RMS)
300W
Klasa
D
Pasmo przenoszenia
25 - 120Hz
Kontrola fazy subwoofera
TAK
180
0
Automatyczna kalibracja za pomocą mikrofonu
NIE
Wi-Fi
NIE
Bluetooth
NIE
Wyjście USB
NIE
Wejścia 2xRCA liniowe
1x
Wejście Ethernet/LAN
NIE
Trigger
NIE
Cyfrowy wyświetlacz
NIE
Wejście 1xRCA
LFE
Łączność subwoofera
Przewodowy
Regulacja głośności
TAK
INNE
Subwoofery posiadają pełny zakres regulacji, w tym regulację fazy oraz komplet niezbędnych wejść, który pozwoli podłączać je zarówno do amplitunerów kina domowego, jak i wzmacniaczy stereo.
:
minimalny rozmiar głośnika w serii Tales to 10 cali, czyli 25cm, co jest wynikiem aż 20% lepszym i wydajniejszym, w stosunku do konwencjonalnych produktów.
:
Majstersztykiem w nowej serii subwooferów jest membrana niskotonowa z zawieszeniem o głębokim wychyle. Wykonana w technologii kanapkowej z kompozytu DFR (Deep Frequency Response
Pilot
NIE
Wysokość
43.4cm
Szerokość
39.3cm
Głębokość
40.8cm
Waga
11.5kg
Gwarancja
24 miesiące
Kolor
Czarny
BiałyGaleria