HISTORIA IDEALNEGO DŹWIĘKU


Filozofią Triangle jest projektowanie i konstrukcja głośników, które zapewnią żywe, dynamiczne brzmienie, które przeniesie słuchacza w świat muzyki taki, jaki zaprojektował jej twórca już od pierwszych dźwięków odtwarzanego utworu. Zespół Triangle wciąż rozwija nowe technologie i opracowuje kolejne innowacyjne pomysły by tworzyć produkty, które sprawią, że słuchacz poczuje się jak na koncercie na żywo.

Odczuwając "żywe" doświadczenie dźwięku, muzyka przenosi się w nowy wymiar: scena otwiera się, muzycy stoją przed słuchaczem, każdy instrument jest dokładnie rozróżniony, a muzyka przyspaża o dreszcze.
Triangle został nagrodzony niezliczoną liczbą wyróżnień za bezkompromisową jakość reprodukcji dźwięku, która uosabia piękno i emocje muzyki.

1180

To pierwszy wprowadzony do sprzedaży model. Okazał się być niesamowitym sukcesem, ciesząc się uznaniem wśród dealerów audio, którzy docenili jego oryginalność, konstrukcję i możliwości brzmieniowe. Historia Triangle nie mogła zacząć się lepiej.

CX2

CX2 to pierwsza kolumna wykorzystująca przetwornik wysokotonowy montowany poza obudową. To pierwszy i nieostatni dowód, że Triangle to nie tylko wysokiej jakości brzmienie, ale też innowacyjny, pionierski design, z którego czerpią dziś inni producenci.

ZENITH 1

Zenith 1 to pierwsza kolumna, która posiada w sobie przetworniki zaprojektowane w całości przez zespół Triangle. Okazało się być to punktem zwrotnym w historii Triangle. Do dziś rozwijane są kolejne konstrukcje, bazujące na własnej, innowacyjnej myśli inżynierów Triangle.

ALTAIR

Niesamowite wzornictwo: Triangle to pierwszy producent, który decyduje się stworzyć kolumnę o obudowie z zaokrąglonymi ścianami bocznymi. Dziś jest to zabiegiem szeroko stosowanym przez niejedną firmę projektującą wysokiej jakości, audiofilskie produkty.

ANTAL TZX

TZX to pierwsza generacja legendarnej już serii kolumn głośnikowych Antal. To właśnie ta konstrukcja utorowała Triangle drogę do świata hi-end audio.

LYRR 222

Lyrr to kolumny powszechnie uznane wśród audiofilów. Liczne nagrody tylko potwierdzają najwyższą jakość brzmienia.

ANTAL Es

Czwarta generacja popularnych do dziś kolumn Antal z zupełnie nową plintą i tubowym przetwornikiem wysokotonowym wyposażonym w komorę kompensacyjną.

MAGELLAN

Magellan to niezwykle ambitny, a przy tym udany projekt Triangle, który powstał jako owoc pięcioletnich badań, pasji i bezkompromisowości w kwestii brzmienia.
40th Anniversary Edition firmy Magellan główne cechy:

nowy głośnik wysokotonowy z kopułką ze stopu magnezu
unikalna technologia układu chłodzenia cewek głośnikowych LHS2
wysokiej jakości komponenty w zwrotnicy opracowane we współpracy z francuską firmą SCR audio
wewnętrzne okablowanie audio opracowane z pomocą firmy Audioquest
wyprodukowane we Francji

ANTAL Limited edition

30. rocznica Triangle nie mogła obyć się bez specjalnej edycji kolumn Antal z zachowaniem najwyższej jakości brzmienia, połaczonego ze zdefiniowaną na nowo stylistyką.

SIGNATURE

Seria Signature potwierdza, że Triangle wciąż podąża za najwyższą jakością. Dlatego wszystkie modele produkowane są ręcznie we Francji, korzystając z dobrodziejstw najlepszych materiałów i wiedzy akustyków.