Triangle Magellan 40th S08 (S-08) Stojaki / standy pod kolumny podstawkowe - Edycja jubileuszowa na 40-lecie firmy - para

Sugerowana cena detaliczna od: 5195.00 zł w zależności od wariantu

Dostępność: w magazynie

Triangle Magellan 40th S08

Triangle to jeden z najstarszych francuskich producentów kolumn dedykowanych do stereo i kina domowego. Już od 40 lat projektuje, konstruuje i nieustannie rozwija swoją ofertę produktową. Stojaki S08 zostały zaprojektowane z myślą o wysokiej jakości kolumnach podstawkowych, dedykowane do Triangle Duetto 40th.

Do 35kg

Uniwersalne stojaki S08 mają dużą płytę górną, która może pomieścić wszystkie kolumny podstawkowe o wadze do 35kg każda.

Bezpieczeństwo kolumn

S08 zawierają system blokowania, który zapewnia bezpieczne trzymanie kolumny na swoim miejscu. Umieszczenie głośników na podstawkach S08 na wysokości uszu gwarantuje doskonałe odwzorowanie całego pasma dźwięku. Dzięki wysokiej stabilności S08 pochłaniają niepożądane wibracje, zachowując w ten sposób neutralność i  precyzję dźwięku Twoich monitorów.

Wykonane z grubego profilu aluminiowego stojaki S08 mają nie tylko elegancki wygląd, ale także złożoną konstrukcję oparcia, który redukuje odbicia. Wyposażone w rurę z czterema komorami, do których można dodać ziarnisty piasek lub małe stalowe kulki do balastu podstawek i zwiększyć stabilność.

Kulki balastowe trójkątne sprzedawane osobno.

Triangle S08

Podstawa z drewna o dużej gęstości jest oddzielona trzema metalowymi kolcami, które redukują punkty kontaktu z podłogą. Poziom uzyskuje się poprzez regulację wysokości kolców, kompensując w ten sposób wszelkie niedoskonałości podłogi.

Triangle S08 balast

SPEC

Podstawa jest wykonana z drewna o dużej gęstości i jest oddzielona trzema metalowymi kolcami, które redukują punkty kontaktu z podłogą. Poziom uzyskuje się poprzez regulację wysokości kolców, kompensując w ten sposób wszelkie niedoskonałości podłogi. Środkowy kolec jest wyposażony w technologię SPEC dla optymalnego rozpraszania wibracji.

Triangle S08

System zarządzania kablami

System zarządzania kablami z tyłu stojaków ukrywa kable, zapewniając harmonijną integrację systemu z Twoja przestrzeń życiowa.

Karta produktu, dostępna pod linkiem>>

Produkt jest nowy, oryginalnie zapakowany.

Specyfikacja techniczna:

Max. obciążenie
Max. obciążenie 35kg
Regulacja wysokości
TAK
Prowadzenie kabli wewnątrz stojaka
TAK
Regulacja
Poziom
Wysokość
Prowadnice kabli
TAK
INNE
Wykonane z wysokiej jakości drewna i aluminium
:
Możliwość dodatkowego dociążenia stojaków, w zestawie torba do napełniania
Wysokość
44.9cm
Szerokość
Dolna podstawa: 44.9cm, górna podstawa: 35cm
Głębokość
Dolna podstawa: 41,9cm, górna podstawa: 24,9cm
Waga
4.45kg
Gwarancja
24 miesiąceGaleria