Triangle Borea BR03 Connect (BR-03) Kolumny podstawkowe aktywne Bluetooth 5.0 aptX, HDMI ARC, USB DAC - 2szt

Sugerowana cena detaliczna od: 3295.00 zł w zależności od wariantu

Dostępność: w magazynie

Triangle Borea Active BR03 Connect

Triangle Borea Active BR03 Connect to aktywne kolumny podstawkowe wyposażone w jeden z najbardziej zaawansowanych wzmacniaczy dostępnych na rynku. Dzięki połączeniu fachowej wiedzy firmy Triangle oraz nowoczesnych technologii, kolumny BR03 Connect są doskonałym wyborem do pomieszczeń o powierzchni 15-35 m2. BR03 Connect są rodzeństwem aktywnych kolumn podstawkowych BR-03BT, ale dodatkowo zostały zaopatrzone w wejście HDMI ARC i USB-B.

Kino domowe

Przeżyj immersyjne doznania płynące z kina domowego dzięki wejściu HDMI ARC. Podłącz BR03 Connect do telewizora za pomocą kabla, a następnie zsynchronizuj kolumny z pilotem od telewizora (technologia CEC), by ułatwić sobie codzienne użytkowanie. Zasięg pilota wynosi 15m.

Złącze USB-B

Ciesz się grą lub korzystaniem z monitorów studyjnych dzięki wejściu USB-B. Podłącz BR03 Connect do komputera i korzystaj z pełnej mocy przetwornika cyfrowo-analogowego DAC, osiągając dźwięk studyjnej jakości bez utraty danych (384 kHz / 32 bity, DSD 256).

Przedwzmacniacz gramofonowy

Kolumny BR03 Connect wyposażone są w wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, obsługujący wkładki MM. Podłącz gramofon bezpośrednio do kolumn i ciesz się prawdziwym analogowym brzmieniem podczas odtwarzania swoich ulubionych czarnych płyt w prędkościach 33 obr./min. oraz 45 obr.

Uniwersalność

Kolumny wyposażone są w szeroki wachlarz wejść analogowych i cyfrowych. Wejścia koaksjalne, optyczne, RCA, jak również dedykowane wyjście na subwoofer, pozwalają na podłączenie kolumn do wszystkich urządzeń audio/wideo. Transmisja bezprzewodowa umożliwia swobodne przesyłanie muzyki z dowolnego urządzenia Bluetooth. Dzięki obsłudze kodeków Bluetooth 5.0 aptX HD i aptX Low Latency, zapewniających przesyłanie sygnału dźwiękowego o częstotliwość próbkowania maksymalnie 48kH/24-bit, można cieszyć się brzmieniem wysokiej jakości.

Moc

Wzmacniacz pracujący w klasie D znakomicie prowadzi i kontroluje dynamikę kolumn, dostarczając 60W na kanał. Wspólnie z 16 centymetrowym przetwornikiem z naturalnego papieru celulozowego oraz 25 milimetrową kopułką wysokotonową z jedwabiu, zapewniają doskonale kontrolowaną, liniową odpowiedź częstotliwości.

Niezawodna konstrukcja

Obudowa wykonana z HDF, wyposażona w autorski system DVAS (Driver Vibration Absorption System) redukujący wibracje generowane przez głośnik średnio-niskotonowy, poprawia neutralność i czystość odtwarzanego dźwięku. Na innowacyjny system DVAS składają się wzmocnienia wewnątrz obudowy wykonane z płyt MDF oraz pianka EVA.

Akcesoria w zestawie

Pilot dołączony w zestawie umożliwia sterowanie głośnikami z odległości ponad 15 metrów, niezależnie od fizycznych przeszkód (ściany, meble itd). W zestawie znajduje się również biały kabel głośnikowy z miedzi OFC o długości 3 metrów, przewód zasilający 220 V oraz osiem samoprzylepnych nóżek antypoślizgowych.

triangle connect

W zestawie:

 • 1 x głośnik pasywny 
 • 1 x głośnik aktywny (kontrolka z przodu)
 • 2 x maskownica
 • 1 x pilot, w tym. 2 baterie AAA
 • 8 x samoprzylepne nóżki antypoślizgowe do umieszczenia pod głośnikami
 • 1 x przewód zasilający AC
 • Kabel głośnikowy 1 x 3 metry do połączenia głośników
 • 1 x instrukcja obsługi

Funkcje pilot:

 • włączenie / wyłączenie
 • regulacja głośności
 • przełączanie  odtwarzanych utworów / pauza / play
 • zmiana źródła dźwięku
 • wyciszenie "Mute" (3-sekundowe przytrzymanie powoduje wyłączenie diody led na froncie urządzenia, która włącza się chwilowo tylko w przypadku naciśnięcia któregoś z przycisków)
 • regulacja wzmocnienia basu i wysokich tonów

Produkt jest nowy, w oryginalnym opakowaniu.

Specyfikacja techniczna:

Wejścia HDMI, USB-B
Konstrukcja 2-drożna
Budowa Aktywna (nie wymaga wzmacniacza)
Przetworniki Dynamiczne
Głośniki wysokotonowe 1cal (25.4mm) membrana jedwabna z systemem EFS, korektorem fazy, napędzania wysokiej klasy cewką i magnesem neodymowym
Głośniki średnioniskotonowe 1x 6.5 cala dedykowany głośnik z wyprofilowanym stożkiem z masy celulozowej i z półzawiniętym zawieszeniem wykonanym z unikalnego połaczenia gumy i pianki
Bas-refleks Tył
Skuteczność 90dB
Uchwyty w zestawie NIE
Wbudowany DAC TAK
Przedwzm. gramofonowy TAK
Przedwzm. gramofonowy MM
Pasmo przenoszenia 47 - 22.000Hz (+/- 3dB)
Bluetooth TAK
Bluetooth 5.0
Wejście optyczne 1
Wejścia koaksjalne 1
Wejścia 2xRCA liniowe 1
USB DAC TAK
Wyjście subwooferowe TAK pojedyncze
Regulacja głośności TAK
Impedancja 8 Ohm
: Obsługa kodeków Bluetooth: aptX, aptX HD, aptX Low Latency, SBC, and AAC audio
: Wejście AUX mini Jack 3.5mm
: DAC oparty o kość ESS 9018K2M
Pilot TAK
Wysokość 36cm
Szerokość 20.6cm
Głębokość 31.4cm
Waga 14.2kg
Rozpraszanie Klasyczne
Gwarancja 24 miesiące
Kolor (główny) LIGHT OAK
Kolor (główny) BLUE
Kolor (główny) GREEN
Kolor (główny) OAK
Kolor (główny) CREAM
Kolor (główny) BLACK ASH

Recenzje prasowe:
Recenzent:
Skrót recenzji:
"No i masz babo placek. Skoro już Triangle Borea Active BR03 BT wzbudziły mój w pełni uzasadniony entuzjazm, to tytułowe BR03 Connect zasługują na same ochy i achy. I nie traktujcie tych superlatyw w ujęciu odbębniania pańszczyzny dla dostawcy obiektów do moich wybitnie subiektywnych epistoł, tylko szczerą rekomendację jedynie potwierdzającą ponadprzeciętną atrakcyjność tytułowych kolumn. W dodatku rekomendację, którą gorąco polecam samodzielnie zweryfikować we własnych czterech kątach." zobacz więcej...


Galeria