Triangle Borea BR02 Connect (BR-02) Kolumny podstawkowe aktywne Bluetooth 5.0 aptX, HDMI ARC, USB DAC - 2szt

Sugerowana cena detaliczna od: 2895.00 zł w zależności od wariantu

Dostępność: brak w magazynie

Triangle Borea Active BR02 Connect

Triangle Borea Active BR02 Connect to aktywne kolumny podstawkowe wyposażone w jeden z najbardziej zaawansowanych wzmacniaczy dostępnych na rynku. Dzięki połączeniu fachowej wiedzy firmy Triangle oraz nowoczesnych technologii, BR02 Connect są doskonałym wyborem do pomieszczeń o powierzchni 8 - 20 m2. BR02 Connect są rodzeństwem aktywnych kolumn podstawkowych BR-02BT, dodatkowo zaopatrzonym w wejście HDMI ARC i USB-B.

Kino domowe

Przeżyj immersyjne doznania płynące z kina domowego dzięki wejściu HDMI ARC. Podłącz BR02 Connect do telewizora za pomocą kabla, a następnie zsynchronizuj kolumny z pilotem od telewizora (technologia CEC), by ułatwić sobie codzienne użytkowanie. Zasięg pilota wynosi 15m.

Złącze USB-B

Ciesz się grą lub korzystaniem z monitora studyjnego dzięki wejściu USB-B. Podłącz BR02 Connect do komputera i korzystaj z pełnej mocy przetwornika cyfrowo-analogowego DAC, osiągając dźwięk studyjnej jakości bez utraty danych (384 kHz / 32 bity, DSD 256).

Dla miłośników czarnych płyt

Kolumny BR02 Connect wyposażone są w wbudowany przedwzmacniacz gramofonowy, obsługujący wkładki MM. Podłącz gramofon bezpośrednio do kolumn i ciesz się prawdziwym analogowym brzmieniem podczas odtwarzania swoich ulubionych czarnych płyt w prędkościach 33 obr./min. oraz 45 obr.

Uniwersalność

Kolumny wyposażone są w szeroki wachlarz wejść analogowych i cyfrowych. Wejścia koaksjalne, optyczne, RCA, jak również dedykowane wyjście na subwoofer, umożliwiają podłączenie kolumn do wszystkich urządzeń audio/wideo. Transmisja bezprzewodowa umożliwia swobodne przesyłanie muzyki z dowolnego urządzenia Bluetooth. Dzięki obsłudze kodekowów Bluetooth 5.0 aptX HD i aptX Low Latency, które zapewniają przesyłanie sygnału dźwiękowego o częstotliwość próbkowania maksymalnie 48kH/24-bit, można cieszyć się brzmieniem wysokiej jakości.

Moc

Wzmacniacz pracujący w klasie D znakomicie prowadzi i kontroluje dynamikę kolumn, dostarczając 50W na kanał. Wspólnie z 13 centymetrowym przetwornikiem z naturalnego papieru celulozowego oraz 25 milimetrową kopułką wysokotonową z jedwabiu, zapewniają doskonale kontrolowaną, liniową odpowiedź częstotliwości.

Niezawodna konstrukcja

Obudowa wykonana z HDF, wyposażona w autorski system DVAS (Driver Vibration Absorption System) redukujący wibracje generowane przez głośnik średnio-niskotonowy, poprawia neutralność i czystość odtwarzanego dźwięku. Na innowacyjny system DVAS składają się wzmocnienia wewnątrz obudowy wykonane z płyt MDF oraz pianka EVA.

Akcesoria w zestawie

Pilot dołączony w zestawie umożliwia sterowanie głośnikami z odległości ponad 15 metrów, niezależnie od fizycznych przeszkód (ściany, meble itd). W zestawie znajduje się również biały kabel głośnikowy z miedzi OFC o długości 3 metrów, przewód zasilający 220 V oraz osiem samoprzylepnych nóżek antypoślizgowych.

triangle connect

W zestawie:

 • 1 x głośnik pasywny 
 • 1 x głośnik aktywny (kontrolka z przodu)
 • 2 x maskownica
 • 1 x pilot, w tym. 2 baterie AAA
 • 8 x samoprzylepne nóżki antypoślizgowe do umieszczenia pod głośnikami
 • 1 x przewód zasilający AC
 • Kabel głośnikowy 1 x 3 metry do połączenia głośników
 • 1 x instrukcja obsługi

Funkcje pilot:

 • włączenie / wyłączenie
 • regulacja głośności
 • przełączanie  odtwarzanych utworów / pauza / play
 • zmiana źródła dźwięku
 • wyciszenie "Mute" (3-sekundowe przytrzymanie powoduje wyłączenie diody led na froncie urządzenia, która włącza się chwilowo tylko w przypadku naciśnięcia któregoś z przycisków)
 • regulacja wzmocnienia basu i wysokich tonów

Produkt jest nowy, w oryginalnym opakowaniu.

Specyfikacja techniczna:

Wejścia HDMI, USB-B
Konstrukcja 2-drożna
Budowa Aktywna (nie wymaga wzmacniacza)
Przetworniki Dynamiczne
Głośniki wysokotonowe 1cal (25.4mm) membrana jedwabna z systemem EFS, korektorem fazy, napędzania wysokiej klasy cewką i magnesem neodymowym
Głośniki średnioniskotonowe 1x 5cal dedykowany głośnik z wyprofilowanym stożkiem z masy celulozowej i z półzawiniętym zawieszeniem wykonanym z unikalnego połaczenia gumy i pianki
Bas-refleks Tył
Skuteczność 89dB
Uchwyty w zestawie NIE
Wbudowany DAC TAK
Przedwzm. gramofonowy TAK
Przedwzm. gramofonowy MM
Pasmo przenoszenia 51 - 22.000Hz (+/- 3dB)
Bluetooth TAK
Bluetooth 5.0
Wejście optyczne 1
Wejścia koaksjalne 1
Wejścia 2xRCA liniowe 1
USB DAC TAK
Wyjście subwooferowe TAK pojedyncze
Regulacja głośności TAK
Impedancja 8 Ohm
: Obsługa kodeków Bluetooth: aptX, aptX HD, aptX Low Latency, SBC, and AAC audio
: Wejście AUX mini Jack 3.5mm
: DAC oparty o kość ESS 9018K2M
Pilot TAK
Wysokość 31cm
Szerokość 17.6cm
Głębokość 27.4cm
Waga 11.2kg
Rozpraszanie Klasyczne
Gwarancja 24 miesiące
Kolor (główny) LIGHT OAK
Kolor (główny) BLUE
Kolor (główny) GREEN
Kolor (główny) OAK
Kolor (główny) CREAM
Kolor (główny) BLACK ASHGaleria